Akşenler Otomotiv Hakkında

Hakkımızda

AKŞENLER OTOMOTİV 2007’den bu yana sektöründe her zaman güvenin simgesi olmuş Akşenler Otomotiv, teknolojideki gelişmeleri takip ederek servisini hizmete sunmuştur. Şirketimizde tüm marka araçların, Kaporta, Fırınlı Oto Boya, Tamir-Bakım, Elektrik, işlemleri uzman personeller tarafından yapılmakta ve ayrıca Yedek Parça, Oto Lastik, Klima Bakım Onarım, Şirketimizde Egzoz bandrolü ile 7/24 Kurtarıcı Hizmeti` de verilmektedir.

Kalite, güven ve sağlamlığı bir arada tutarak, çıktığımız bu yolda bizi yanlız bırakmadığınız ve bırakmayacağınız için herkese sonsuz teşekkürler. Şirketimiz sizlerin verdiği bu güvenle geleceğe daima umutla bakıp yaptığımız iyi işleri daha da fazlalaştırarak sizlere sürekli hizmet verecektir.

Akşenler Otomotiv olarak Antalya Akdeniz Sanayi Sitesi 5011 Sokak No:33-35 adresinde 2007 yılından beri alanında uzman elemanlarımızla Peugeot ve Citroen Özel Servisi Antalya. Peugeot ve Citroen marka araçların her türlü tamir, bakım ve yedek parça hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca Akşenler Otomotiv olarak 0533 484 0037 numarasından ücretsiz yol yardımı hizmeti vermekteyiz.

Akşenler Otomotiv - Antalya Oto Tamir Bakım Servis